طرز تهیه سالاد کرفس و گشنیز

سالاد کرفس و گشنیز، طرز تهیه و درست کردن سالاد کرفس و گشنیز خوشمزه و مجلسی در منزل، salad-karafs-va-geshniz
سالاد کرفس خوشمزه و مجلسی با گشنیز و پیازچه و فلفل دلمه ای

سالاد کرفس و گشنیز یکی از سالاد های خوشمزه و سالم می باشد و با مواد مختلفی درست می شود. من قبلا در بارونک دستور طرز تهیه سالاد کرفس با تن ماهی و سیب زمینی را نوشتم و امروز هم در این پست بارونک، طرز تهیه نوعی سالاد کرفس خوشمزه با گشنیز و پیازچه و فلفل قرمز را آماده کرده ایم که این سالاد هم بسیار خوشمزه است و پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده این سالاد خوشمزه را به این روش درست کنید.

در ادامه طرز تهیه و مواد لازم سالاد کرفس با گشنیز را برای شما آماده کرده ایم و شما به وسیله این دستور آشپزی جدید آماده شده می توانید سالاد کرفس و گشنیز خوشمزه و عالی در منزل برای مهمان ها و یا خانواده خود درست کنید.

مواد لازم سالاد کرفس
كرفس خرد شده ٥ ليوان
- گشنيز خرد شده سه چهارم ليوان
پيازچه خرد شده یک عدد
- فلفل قرمز خرد شده نصف يك عدد
آبليموي تازه 4 قاشق غذاخوری
سركه سيب يك قاشق غذاخوری
روغن زيتون 2 قاشق غذاخوری
مراحل تهیه سالاد کرفس و گشنیز

1. برای درست کردن این سالاد خوشمزه، ابتدا ساقه و برگ های کرفس را به صورت ریز خرد می کنیم و کنار می گذاریم. همچنین برگ گشنیز و پیازچه و فلفل قرمز را به صورت ریز خرد می کنیم و کنار می گذاریم.

2. حالا تمام مواد خرد شده را در یک ظرف باهم مخلوط می کنیم. برای سس هم آبلیمو + سرکه سیب + روغن زیتون را باهم مخلوط می کنیم تا سس یکدستی داشته باشیم.

3. در این مرحله سس آماده شده را روی سالاد می ریزیم و مواد سالاد را زیر و رو می کنیم تا تمامی مواد به سس آغشته شوند. حالا سالاد کرفس آماده شده را در ظرفی که برای سرو سالاد انتخاب کردیم می ریزیم و بعدش آن را سرو می کنیم. امیدواریم از خوردن این سالاد کرفس و گشنیز خوشمزه و خوش طعم لذت ببرید.

سایت جالب و شگفت انگیر سالاد ,کرفس ,گشنیز ,خرد ,خوشمزه ,مواد ,سالاد کرفس ,می کنیم ,کرفس و ,و گشنیز ,خرد شدهمنبع

طرز تهیه خورشت کنگر

طرز تهیه کلم پلو

طرز تهیه کوکوی قارچ و سیب زمینی

طرز تهیه حلوای خرما

طرز تهیه دمپخت شیرازی

طرز تهیه سمبوسه پیتزایی

دانلود آهنگ جدید خود عشقی زندگیمی من دلم خیلی تو رو میخواد خدایا از یاحا کاشانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خروس گلچین 96 فروشگاه پروژه فروشگاه اینترنتی ایسلند کالا فرداد استیل اجرای انواع درب استیل،نرده استیل،نرده شیشه ای وبلاگ فروشگاه آرش دانلود فایل راهنمای سفر تخفیف ویژه فقط برای امروز Cruz9zdj Diary